Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

 

Biuro projektowe i obsługi inwestycji budownictwa "W.J. Jurasz"

POGOTOWIE W MIELCU

PRZEBUDOWA, ROZBUDOWA I ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA BUDYNKU PRALNI SZPITALNEJ NA SIEDZIBĘ POWIATOWEJ STACJI POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU WRAZ Z ZESPOŁEM PORADNI LEKARSKICH W MIELCU

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
01/10 
start stop bwd fwd

DATA OPRACOWANIA PROJEKTU: marzec - kwiecień 2013

DATA REALIZACJI: 2014

LOKALIZACJA:
Przedmiotowy obiekt usytuowany jest na wydzielonej działce stanowiącej dotychczas część terenu Szpitala Powiatowego w Mielcu, zlokalizowanej od strony północno-wschodniej, w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy Żeromskiego z wewnętrzną ulicą dojazdową MZBM.

FUNKCJA:
Planowana jest przebudowa, rozbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku mająca na celu przystosowanie obiektu dla potrzeb Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego oraz poradni lekarskich, przy założeniu, że pomieszczenia na parterze przeznaczone obecnie na Ośrodek Terapii Uzależnień zostaną, w miarę możliwości, pozostawione bez zmian a w miejscu istniejącego placu po pd-wsch stronie budynku zlokalizowana zostanie weranda karetek funkcjonalnie połączona schodami z piętrem przebudowywanego budynku.
W budynku (poza istniejącymi pomieszczeniami Ośrodka nie stanowiącymi przedmiotu opracowania) planuje się zlokalizować pomieszczenia ambulatorium PSPR i gabinety poradni lekarskich, dyżurki i pomieszczenia socjalne ratowniczych zespołów wyjazdowych oraz pomieszczenia administracyjne PSPR. Projektowana weranda dla karetek pełniła będzie funkcję garażu, gdzie karetki będą utrzymywane w stałej gotowości do użycia oraz mieścić się będzie wydzielone stanowisko dezynfekcji karetek i pomieszczenie węzła cieplnego oraz pomieszczenie magazynu podręcznego

POWIERZCHNIA:

  • Powierzchnia zabudowy - 1525.1 m2
  • Powierzchnia netto - ok. 2120 m2
  • Kubatura łącznie - ok. 11900m3

ILOŚĆ KONDYGNACJI:

  • 2 i 1